صفاسیتی کلاب|برترین سایت تفریحی

آخرين ارسال هاي انجمن سايت

  • نويسنده :
  • بازديد : 1092 مشاهده
نتیجه تصویری برای مهمترین خصوصیات یک مرد ایده آل چیست؟

خودتان چقدر ایده‌آل هستید؟

تا به حال شده معیارهای مرد ایده‌آل خود را بنویسید و ببینید برای شما چه خصوصیاتی مهم‌تر از خصوصیات دیگر است؟ مرد ایده‌آل شما كه قرار است بیاید و شما را خوشبخت‌تر كند باید چه خصوصیات اخلاقی و تیپی داشته باشد؟

تصور کردن همسر ایده‌آل باتوجه به آرزوهای‌تان نسبتا راحت است. همیشه از خودتان بپرسید: «آیا من برای شخصی که به‌عنوان همسر ایده‌آلم تصور کرده‌ام، همسر ایده‌آلی هستم؟» خیلی ساده است، هر ترازویی دو کفه دارد. اگر می‌خواهید کفه طرف مقابل‌تان سنگین باشد، ابتدا باید کفه طرف خودتان را سنگین کنید. کسی که می‌خواهد با یک فرد تحصیلکرده و هنردوست ازدواج کند، بهتر است خود نیز تحصیلکرده و هنر دوست باشد.

 

همسر ایده‌آل توجه می‌کند

بدن مردی كه به حرف‌های همسرش گوش می‌دهد كمی به سمت طرف مقابل متمایل است و با شیوه آینه‌ای (نحوه نشستن شبیه طرف مقابل) می‌نشیند و هنگام صحبت ضمن نگاه كردن به چشمان طرف مقابل سرش را به نشان تایید و فهمیدن حرف‌های همسر آرام تكان می‌دهد. مرد ایده‌آل مردی است كه به همسرش توجه می‌كند و هیچ چیز از چشمان تیزبینش دور نمی‌ماند. زنان به‌دنبال توجه مردان هستند و دوست دارند مركز توجه شریك‌شان قرار بگیرند. بی‌توجهی حتی بیشتر از كتك و آزار و اذیت‌های فیزیكی می‌تواند زن را نسبت به مرد سرد كند. زنانی كه محبت و توجه كافی را از سمت شریك‌شان دریافت كنند، می‌توانند سخت‌ترین شرایط را هم تحمل كنند و این همان اصل مهمی‌ است كه مردان باید به آن عمل كنند.

 

زبان بدن مردان ایده‌آل

یكی از مشكلات عمده كه بعد از گذشت مدتی در روابط زناشویی پیش می‌آید قصه عادت است؛ چهره، هیكل و تیپ اگرچه خیلی اوقات برای بسیاری ملاك اول و اصلی انتخاب است ولی بعد از مدتی می‌فهمیم اخلاقیات و اعتقادات است كه حرف اول را می‌زند، پس اولین ویژگی یك مرد ایده‌آل اخلاق اوست.

یك مرد ایده‌آل همسرش را شریك زندگی می‌داند و خود را در كنار او حس می‌كند نه در مقابلش. وقتی شوهر از صمیم قلب همسرش را شریک زندگی‌اش ببیند، تصمیم‌گیری  را به یک کار مشترک بدل می‌کند. مرد عاشق، همسری است که درباره آنچه برای زنش از همه مهم‌تر است فکر می‌کند و مصمم است تا روند تصمیم‌گیری را در این جهت هدایت کند. زبان بدن او پذیرنده و آغوشش همیشه برای همسر باز است. زمانی كه همسرش با او صحبت می‌كند، به چشمان او نگاه می‌كند. مرده ایده‌آل مردی است كه در خیابان كنار همسرش راه می‌رود و نه جلوتر و نه عقب‌تر از او و زبان بدنش با دستانی مردانه گاه بر پشت كمر همسر و گاه دست در دست ... حس امنیت را به طرف مقابل می‌دهد با نگاهی ملایم و مهربان.

 

زیبا ولی فقیر

وقتی حرف از مرد ایده‌آل می‌آید، می‌توان از معیارهای كلی تحصیلات، زیبایی ظاهری پوشش و تیپ، پایبندی به اعتقادات، مادیات، شغل همسر و موقعیت اجتماعی، اصالت خانوادگی، ویژگی‌های اخلاقی و... نام برد. انسان دانسته یا ندانسته در پی گزینش همسری است كه صفاتی همگون با او داشته باشد. افراد در تمامی سنین در میدانی فراخ تر از آنچه تصادف بتواند برآن تاثیرگذار باشد، با كسانی وصلت می‌كنند كه از نظر موقعیت زناشویی مانند خودشان باشد، مردها در انتخاب خود بیشتر روی خصوصیات ظاهری تاكید دارند به طوری كه طبق پژوهش‌ها پسران یك خانم زیبا ولی فقیر را به زن ثروتمند ولی زشت ترجیح می‌دهند و زنان در انتخاب خود بیشتر روی عناصری چون جذابیت، تسلط، صمیمیت و رفاقت و داشتن وضعیت اجتماعی - اقتصادی تاكید دارند. همچنین پژوهش‌ها نشان داده زنان به‌طور فعال دوست دارند مردانی را به همسری خود انتخاب كنند كه از نظر آنها، دارای صفات ارثی خوبی باشند.

یك مرد ایده‌آل همسرش را شریك زندگی می‌داند و خود را در كنار او حس می‌كند نه در مقابلش. وقتی شوهر از صمیم قلب همسرش را شریک زندگی‌اش ببیند، تصمیم‌گیری را به یک کار مشترک بدل می‌کند

 

همسر ایده‌آل مشورت می‌کند

مرد ایده‌آل مردی است كه در تصمیم‌گیری‌های خود همسرش را نیز شریك كند. بیشترین شكایت زنان درمورد مردان، روی این موضوع است كه چرا مردان در تصمیم‌گیری‌های‌شان نظر و دیدگاه آنها را نمی‌پرسند. مردانی كه نسبت به كارهای شریك‌شان بی‌تفاوت هستند و در كارهای مورد علاقه‌شان، مشوق خوبی نیستند، به تدریج باعث دوری و سردی روابط می‌شوند. مرد ایده‌آل مردی است كه همسرش را بدون قید و شرط دوست بدارد و برای دوست داشتنش دنبال علت نباشد. همه ما دوست داریم فکر کنیم کسی ما را بی‌قید و شرط دوست دارد. کودک، خواهان این نوع عشق از طرف والدینش است. زن و شوهر نیز خواهان عشق بی‌قید و شرط یکدیگرند. شوهر قرار است پرچمدار عشق بی قید و شرط باشد. او قرار است آهنگ گام‌ها را تعیین کند.

 

خصوصیات خوب آقایان

اغلب آقایان فکر می‌کنند خانم‌ها یک مرد پولدار موفق با اتومبیل لوکس و آپارتمان مجلل می‌خواهند اما درست نیست چرا که اغلب خصوصیات خوب آقایان است که خانم‌ها را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد نه حساب‌های بانکی آنان. خانم‌ها مردی را خواهند پسندید که قادر به ایجاد یک زندگی خوب و راحت باشد. همچنین بلندپرواز باشد، نه اینکه ناگهان ارث پدری به او رسیده و از طریق آن خوشبخت و پولدار شود چرا که به قول معروف باد آورده را باد می‌برد، بنابراین خانم‌ها می‌خواهند بدانند آیا واقعا مردشان قدرت به‌دست آوردن پول و جرات چرخاندن یک زندگی را دارد یا نه.

زنان، مردانی كه خیلی تودار هستند را نمی‌پسندند. مرد ایده‌آل با همسرش حرف می‌زند. مسائل زندگی در ابتدا از طریق ارتباط کلامی، به‌‌ویژه بحث درمورد افکار، احساسات و آرزوهای ما مطرح می‌شود و با یکدیگر در میان گذاشته می‌شود. افکار، احساسات و آرزوها را نمی‌توان با رفتار ما مشاهده کرد و به آنها پی برد. یکی از عمیق‌ترین آرزوهای یک زن این است که همسرش را بشناسد. وقتی همسر از افکار، احساسات و آرزوهای خود حرف می‌زند زن احساس می‌کند همسر اجازه ورود به دنیای خودش را به او داده است. وقتی شوهری مدت‌های طولانی درباره احساساتش حرف نمی‌زند، زن احساس می‌کند که همسر رابطه‌اش را با او قطع کرده و در نتیجه، زن احساس انزوا و تنهایی می‌کند. زنان، مردانی كه خیلی تودار هستند را نمی‌پسندند و در عوض دوست دارند شریك‌شان درمورد احساسات و باورهایش با آنها صحبت كند. آ‌نها از مردان مرموز بیزار هستند.

 

 

 

 

 

 

 

همسری با این خصوصیات یک شوهر خوب و ایده آل است - نمناک


namnak.com/شوهر-ایده-آل.p40230
رتبه: ۴٫۴ - ‏۶۹ رأی
شوهر ایده آل و خصوصیات و ویژگی های یک شوهر ایده آل و علائم یک شوهر ایده آل و رفتار همسران ایده آل خانم ها را در نمناک ببینید. ... داشتن یک شوهر ایده آل از موهبت الهی است اگر مرد زندگی شما می تواند شما را بخنداند و از وقت ... ویژگی های یک شوهر ایده آل چیست؟ 3. ... او بهترین کار خود را برای محافظت از شما در برابر هر گونه آسیب انجام می دهد .

خصوصیات یک مرد واقعی و شوهری ایده آل و همسری فداکار - ...


www.beytoote.com/wedlock/movafaghiat-raz/characteristics3-real-man.html

 

خصوصیات یک مرد واقعی و شوهری ایده آل و همسری فداکار مرد واقعی,خصوصیات یک مرد واقعی,همسر فداکار,لازمه‌های مرد واقعی,بهترین مرد.

ویژگی‌های یک مرد خوب - بیتوته


www.beytoote.com/wedlock/danestani/characteristics2-good-man.html
اموزش روابط زناشویی,تمایلات جنسیویژگی‌های یک مرد خوب ویژگی‌های یک مرد خوب,نشانه‌های یك مرد خوب,ویژگی‌های ظاهری‌,بهترین همسر دنیا ,همسر ایده‌آل,زندگی مشترك,یك ...

خصوصيات یک مرد ايده آل برای دختران ايراني - راستین آنلاین


https://rastinonline.ir › اجتماعی › خصوصيات یک مرد ايده آل برای دختران ايراني
رتبه: ۴٫۸ - ‏۴ رأی
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - در اين مقاله قصد داريم شما را با خصوصيات يک مرد ايده آل در نظر دختران ايراني ... براساس پژوهش احمدنيا ثروت مهم‌ترين معيار ازدواج دختران در تهران ... از هر کسي بپرسيد که بهترين معيارهاي ازدواج چيست، همه را به جز سلامت مطرح مي‌کند.

1+ 5 علامت یك مرد ایده‌آل


www.bartarinha.ir/fa/news/23492/1-5-علامت-یك-مرد-ایده‌آل
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ - از ویژگی‌های ظاهری‌ای مثل قد و وزن گرفته تا شرایط مالی، تحصیلات و خصلت‌های رفتاری. ... باید بدانید در یك رابطه ایده‌آل و در مقابل مردی كه مرد زندگی‌تان است، شما هیچ نیازی به پنهان كردن خود ... گرچه بهترین حالت ممكن این است كه ازدواج شما همه را خوشحال كند و كوچك‌ترین سردی و ..... این نفرت دختر یا پسر بودن برای چیست؟

20 خصوصیت یک مرد که شوهر ایده آل است - نیک شو


niksho.com/20-خصوصیت-مرد-که-شوهر-ایده-آل.html
20 خصوصیت یک مرد که شوهر ایده آل است ،ویژگی های مردان برای ازدواج،مردان ایده آل برای ازدواج،ویژگی های مردان ایده آل ... بهترین استایل و تیپ های دخترانه پاییزه ۹۷ ...

مرد ایده‌آل برای ازدواج از نگاه زنان ایرانی - مهرخانه


mehrkhane.com › صفحه نخست › اجتماعی
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - در روزهایی که خیانت یک مسأله فراگیر شده این موضوع برایم از اهمیت ویژه‌ای ... حال سؤال اینجاست که مرد ایده‌آل و مرد مناسب ازدواج از نظر دختران چه ویژگی‌هایی دارد؟ ... همسر ایده‌آل به معنای تصوری که جوانان از ویژگی‌های فرد موردنظرشان جهت .... از هر کسی بپرسید که بهترین معیارهای ازدواج چیست، همه را به جز سلامت مطرح می‌کند.

خصوصیات یک مرد ایده آل - تبیان


https://article.tebyan.net › صفحه اصلي › کلوب ازدواج › انتخاب با چشمان باز
۲۶ تیر ۱۳۹۳ - یکی از معضلات خانم‌ها انتخاب همسری ایده‌آل است. عده‌ای بعد از ازدواج اعتراف می‌کنند مرد زندگی‌شان با آنچه تصور می‌کردند خیلی تفاوت دارد یا «بعد از ...

۱۳ ویژگی که شما را به یک شوهر ایده آل تبدیل می‌کند | چطور


https://www.chetor.com › ... › ۱۳ ویژگی که شما را به یک شوهر ایده آل تبدیل می‌کند
رتبه: ۱۰۰% - ‏ نقد
۱۸ دی ۱۳۹۶ - برای یک شوهر ایده آل هیچ فرمول و نظریه ثابتی وجود ندارد. سلایق هر خانواده ای متفاوت است اما شکایت خانم ها از شوهران‌شان تقریبا موارد مشابهی را شامل ...

انتظارات زنان از یک مرد ایده آل - عصرایران


www.asriran.com › عصرايران دو › پیامک
مدها می‌آیند و می‌روند اما توجه یك مرد به طرز پوشش خود باید مداوم باشد. ... لباس پوشیدن شما آنطور كه همسرتان دوست دارد قدم مهمی در ایجاد علاقه بیشتر در زنان است. ... بد نیست گاهی ویژگی‌های فردی مثبت او را گوشزد كنید. ..... در بازار تهران امروز پنجشنبه رزرو ارزان هتل‌های خارجی با Trip.ir ماجرای بنرهای "دیگه زنگ نزن" در سطح شهر تهران چیست؟

ویژگی همسر ایده‌آل چیست‌؟ - پرشین وی


https://persianv.com/ravanshenasi/ویژگی-همسر-ایده‌آل-چیست‌؟.html
۱۵ مهر ۱۳۸۸ - خداوند متعال برخی از ویژگی‌های همسر ایده‌آل را برشمرده و می‌فرماید همسر ... که به معنای تواضع و فروتنی می‌باشد نیز از خصوصیات یک همسر شایسته

ويژگي هاي يك مرد ایده آل از نظر خانم ها - هفت گنج


https://7ganj.ir/ويژگي-هاي-يك-مرد-ایده-آل-از-نظر-خانم-ها/
۷ شهریور ۱۳۹۳ - ويژگي هاي يك مرد ایده آل از نظر خانم ها. ... طرز تهيه يك نوع قرص لاغري بسيار قوي در خانه ... جوش زدن هر قسمت از صورت نشانه چيست؟ .... كنند، می‌توانند سخت‌ترین شرایط را هم تحمل كنند و این همان اصل مهمی‌ است كه مردان باید به آن عمل كنند.

شوهر ایده آل چه نشانه هایی دارد؟ - نوعروس


https://www.noarous.com › وبلاگ نوعروس › از آشنایی تا ازدواج
۲۸ تیر ۱۳۹۳ - زبان بدن مردان ایده آل را بشناسید و به این ترتیب راه را برای پیدان کردم ... تا به حال شده معیارهای مرد ایده‌آل خود را بنویسید و ببینید برای شما چه خصوصیاتی ... کسی که می‌خواهد با یک فرد تحصیلکرده و هنردوست ازدواج کند، بهتر ... سخت‌ترین شرایط را هم تحمل کنند و این همان اصل مهمی‌ است که مردان باید به آن عمل کنند.
وارد نشده: چیست

12 ویژگی رفتاری یک همسر ایده آل از دید زنان - پروشات


https://paroshat.com/14257/12-ویژگی-رفتاری-همسر-ایده-آل
رتبه: ۵ - ‏۱ رأی
۱۸ دی ۱۳۹۶ - به همین دلیل در اینجا 12 ویژگی رفتاری یک همسر ایده آل از دید زنان را به شما ... پس از ازدواج همسر یک زن نه‌تنها شریک زندگی بلکه بهترین دوستش خواهد بود. ... البته هیچ مردی کامل نیست و تمام ویژگی‌های خوب را دارا نیست اما داشتن چند ...
وارد نشده: چیست

خصوصیات یك مرد خوب برای ازدواج چیست؟ | شهر سوال


www.soalcity.ir/node/352
۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - آنچه از نگاه دینی به عنوان ویژگی های همسر ایده آل شمرده شده است بیان می شود: ... در اینجا برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک شوهر خوب را بیان می‌کنیم. ۱.

ویژگی های مرد ایده آل برای رابطه جنسی - تنظیم خانواده


https://www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/1739-Characteristics-ideal-man-s-ex
از ویژگی های مرد ایده آل در رابطه جنسی میتوان 10 مورد ذیل را نام برد ، بکار گیری این موارد آنچنان دشوار نیست و هر مردی میتواند از پس آن بر بیاید و برای همسر خود یک مرد ...

خصوصیات مرد ایده آل برای ازدواج | ستاره


https://setare.com/fa/news/13698/خصوصیات-مرد-ایده-آل-برای-ازدواج
یکی از مهمترین خصوصیات مرد ایده آل برای ازدواج با اخلاق بودن و معتقد بودن به ارزش‌ها و معنویات است. ... یک همسر ایده آل می‌داند که چگونه غذا درست کند و چگونه با این کارهای کوچک همسر خود را خوشحال کند. یک همسر ... معیارهای درست در انتخاب همسر چیست؟

ویژگی های یک همسر خوب برای ازدواج | چگونه شوهر ایده آل برای ...


https://halyzendegy.com/شوهر-ایده-آل-برای-ازدواج/
به نظر برخی از زنان مرد لجباز و شجاع می تواند شوهر ایده آل باشد. مردانی با شروع ... شما می توانید هر یک از ملاک ها را در نظر بگیرید و ملاک های خود را هم اضافه کنید. از یک دین بودن ... زن و شوهر ایده آل زمانی در بهترین شکل خود ظاهر می شوند که بهره هوشی نزدیک به هم داشته باشند. بهتر است ... ملاک و معیارهای انتخاب شوهر ایده آل از نظر شما چیست؟

مشخصات يك همسر خوب/ با چه مردان و زناني نبايد ازدواج كرد - ...


https://www.mehrnews.com/.../مشخصات-يك-همسر-خوب-با-چه-مردان-و-زناني-نبايد-ازدوا...
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - به گزارش خبرگزاری مهر، ازدواج یکی از حساس ترین و مهمترین وقایع زندگی هر انسانی ... خصوصيات اخلاقي خوب، اساس و پايه يك ازدواج موفق است. ... هدفمند بودن، مسئوليت پذيري، اخلاق مناسب و ايمان كافي، داشتن توانايي و خلاقيت در كار ...

خصوصیات یک زن ایده آل، نظر مردان چیست؟ - نی نی بان


niniban.com/fa/news/133110/خصوصیات-یک-زن-ایده-آل-نظر-مردان-چیست
۸ فروردین ۱۳۹۷ - شاید در اوایل رابطه برایتان سخت باشد که بهترین خود را ارائه دهید، اما هر چه زمان بیشتر بگذرد و شما احساس راحتی بیشتری با شریک زندگی تان ...

خصوصیات یک زن ایده آل از نظر مردان - 10 خصوصیت زن خوب ...


www.alamto.com › سبک زندگی › ازدواج
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - خصوصیات یک زن ایده آل از نظر مردان:زن و مرد در زندگی زناشویی وظایفی ... در این مطلب مهمترین ویژگی یک زن را که باعث برتری و خاص بودن او از ...

15 ویژگی لازم برای یک ازدواج موفق


www.al-falah.ir/portal/?pageID=531
۷ اسفند ۱۳۹۰ - مثلا پسری که فرزند اول خانواده است و یک خصوصیات ویژه را دارا می باشد با دختری که فرزند آخر خانواده ... مهم ترین دغدغه در ازدواج جوانان امروز چیست؟ ... مثلا دختر و پسر فکر کنند برای ازدواج باید؛ ماشین، خانه و شغل مناسب داشته باشند.

همسر ایده آل از دیدگاه دختران جوان - مجله پزشکی دکتر سلام


https://www.hidoctor.ir/165254_همسر-ایده-آل-از-دیدگاه-دختران-جوان.html/
۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - اولویت های مهم دختران برای انتخاب همسر مناسب چیست؟اکثر دختران اخلاق ... ازدواج مهم ترین مرحله در زندگی هر دختر و پسری است. در این مقاله قصد داریم شما را با خصوصیات یک مرد ایده آل در نظر دختران ایرانی آشنا کنیم. مدت‌‌هاست مسئولان ...

ویژگی های همسر ایده آل


hamedarham.ir › بارداری و زناشویی
ویژگی های همسر ایده آل حواس‌تان را جمع كنيد؛ زندگي‌اي كه به سختي ساخته‌ايد، به آساني مي‌تواند از هم بپاشد. فقط كافي ‌است كه ... یک مرد به دنبال زنی خاص می گردد که تا پایان عمر کنارش بماند و با او پیر شود. زنی که اهل ... این ویژگی یکی از مهم ترین چیزهایی است که در ذهن مردها می گذرد. .... زومبا چیست و برای چه افرادی مناسب است ؟! | معرفی ...

۱+ ۵ علامت یک مرد ایده‌آل - شفاف


www.shafaf.ir/fa/news/113197/۱-۵-علامت-یک-مرد-ایده‌آل
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ - وقتی می‌خواهیم ببینیم که آیا یک مرد، مرد واقعی زندگی شماست، به ... از ویژگی‌های ظاهری‌ای مثل قد و وزن گرفته تا شرایط مالی، تحصیلات و خصلت‌های رفتاری. ... ازدواج فردی را بررسی می‌کنید، اول ۱۰ ویژگی مهمی که برایتان در اولویت ... حتی اگر او ۷ ویژگی از این ۱۰ تا را داشته باشد، می‌تواند یک همسر مناسب برای شما باشد ...

خصوصیات یک مرد ایده آل - آکاایران


www.akairan.com/marriage/chashmebaz1/20153136436.html
۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - مرد ایده‌آل شما یه قرار است بیاید و شما را خوشبخت‌تر یند باید چه ... می‌توانند سخت‌ترین شرایط را هم تحمل ینند و این همان اصل مهمی‌ است یه مردان باید به آن ...

صفات مردخوب درزندگي چيست؟ - ويکي آموزش


www.wiki-versity.ir/question.aspx?i...#!/صفات-مردخوب-درزندگي-چيست
صفات مرد خوب در زندگی چیست؟,خصوصیات یک مرد واقعی,خصوصیات یک زن خوب,خصوصیات زن ... خصوصیات یک مرد واقعی و شوهری ایده ال و همسری فداکار - بیتوته ... Oct 18, 2014 - در اینجا برخی از مهم ترین ویژگی های یک شوهر خوب را بیان می کنیم.

خصوصیات مناسب یک همسر ایده آل - ایران ناز


www.irannaz.com/characteristics-of-an-ideal-wife.html
در گذشته بزرگتر‌ها نقش مهمی در ازدواج فرزندان و به‌ ویژه در انتخاب همسری ایده‌آل البته به‌ میل خودشان، ایفا می‌کردند و فرزندان هم معمولاً بدون هی.

مرد ایده آل متولدین ماههای مختلف چه کسی است؟ - پایگاه جامع ...


salimnews.com/جزییات/مرد-ایده-آل-متولدین-ماههای-مختلف-چه-کسی-است
۸ آذر ۱۳۹۶ - به عنوان مثال شما به جای خوردن همبرگر، رفتن به یک رستوران لوکس برای خوردن ... بنابراین وفاداری از مهمترین خصوصیات مرد ایده آل متولدین مهر است.

نظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]