صفاسیتی کلاب|برترین سایت تفریحی

آخرين ارسال هاي انجمن سايت

  • نويسنده :
  • بازديد : 756 مشاهده
تصویر مرتبط

نیکی کریمی و مهتاب کرامتی بازیگران زن خوشتیپ

وقتی حرف از دنیای مد و خوش پوشی «سبک پوشش» به میان می آید تن صدایش تغییر می کند، اعتماد به نفسش بیشتر می شود، پاهایش را روی هم می اندازد و مستقیم در چشمانت نگاه می کند و درست عین یک کارشناس مد اظهار نظر می کند، می گوید همیشه لباس پوشیدن برایم دغدغه بوده و سعی داشتم سبک پوشش خاص خودم را داشته باشم و بیش از هر چیزی در انتخاب لباس به رنگ آن اهمیت می دهم و عاشق بازی با پارچه و رنگ هستم.بازیگران زن خوشتیپ

بازیگران زن خوشتیپ

او معتقد است که چهره ها بیشتر از سایر اقشار جامعه باید حواس شان به نوع پوش شان باشد و در این راه با سلیقه و دقت بیشتری عمل کنند چون نحوه لباس پوشیدن آنها به نوعی روی سلیقه طرفداران شان تاثیر می گذارد هر چند که اعتقاد دارد در این راه، تنها تعدادی از این چهره های مطرح نهایت دقت را در انتخاب لباس دارند و بعضی از آنها توجه چندانی به این مقوله ندارند. اینها بخشی از صحبت های سارا منجزی بازیگر سینماست. او طی مدت اخیر به چهره پررنگی در فیلم های بدنه بدل شده است و نگاه جدی به مقوله طراحی لباس دارد. تا امروز هم سه نمایشگاه«شو» مانتو را با نام «دانتل» برگزار کرده که با استقبال خوبی هم مواجه شده است.


بازیگران زن ایرانی

می توان به روز بود اما از مد تبعیت نکرد
هیچ وقت دغدغه پیروی کردن از دنیای مد را نداشتم، هر چند که به شدت به شیک پوشی اهمیت می دهم اما معتقدم بین شیک پوشی و پیروی کردن از مد می توان پل زد و حد وسط را انتخاب کرد. به همین خاطر در انتخاب لباس هایم همیشه سراغ نوع ساده می روم و با استفاده از پارچه و رنگ سعی می کنم به آن ظاهری متفاوت ببخشم.

 سادگی در عین جذابیت
به نظرم شیک پوشی به این معنا نیست که شما حتما از مدل های شلوغ، عجیب و غریب پیروی کنید بلکه می توان سراغ طراحی های ساده رفت و برای جذابیت بخشیدن به آن از برش های حساب شده بهره برد. به نظرم طراحی شلوغ و استفاده از چین و پیله شاید به شکل مقطعی جذاب باشد اما معمولا این سبک لباس ها، تن خور خوبی ندارند و مانع از آن می شود که تناسب اندام افراد دیده شود.

وقتی سارا خیاط می شود
علاقه من به طراحی لباس باعث شد که تصمیم بگیرم خیاطی را یاد بگیرم چون می دانستم که اگر بخواهم در این زمینه به شکل حرفه ای فعالیت کنم بهتر است خیاطی را آموزش ببینم. در این صورت هم با دوخت آشنا می شنوم و هم تسلط بیشتری در طراحی پیدا می کنم و می توانم با خیال راحت تری برای خودم و دیگران کار طراحی لباس انجام دهم.

 

 

بازیگران زن ایرانی

 

کفش دوزکی که دانتل شد
بعد از پشت سر گذاشتن دوره خیاطی، حس کردم وقت آن رسیده که به شکل جدی وارد فضای طراحی لباس شوم. به همین خاطر با چندنفر از دوستان تصمیم گرفتم مجموعه ای از طراحی لباس هایم را تحت عنوان نمایشگاه (شو) «دانتل» برگزار کنم. هر چند که خودم دوست داشتم که این نمایشگاه با عنوان «کفش دوزک» برگزار شود اما از آنجایی که چند شریک برای برگزاری این شو داشتم در نتیجه به نظر جمع احترام گذاشتم. خوشبختانه نمایشگاه «دانتل» که سال گذشته در سه نوبت برگزار شد با استقبال خوبی از جانب دوستان هنرمند و سایر افراد مواجه شد. بسیاری از مشتریان «دانتل» معتقد بودند زیبایی و کیفیت محصولات این برند، آن را از سایر برندهای ایرانی متمایز می کند ضمن اینکه آنها جذب سادگی و رنگ زیبای مانتوها شدند.

 کفش دوزک شیک پوش
قصد دارم در آینده نزدیک، برند مستقل خودم را با نام «کفش دوزک» راه اندازی کنم؛ دلیل اینکه سراغ این اسم رفتم به خاطر خوش رنگی و زیبایی کفش دوزک است. گاهی فکر می کنم خداوند برای این حشره زیبا به طور اختصاصی یک لباس زیبا و اسپرت طراحی کرده و باعث متمایز شدن آن شده است.

شیک پوشی به پول نیست
هر چند که برای خرید لباس، پول نقش مهمی ایفا می کند اما به نظرم تعیین کننده نیست چون بسیاری از افراد هستند که از وضع مالی خوبی برخوردار هستند اما در خرید لباس خوش سلیقه نیستند و معمولا ظاهر شیکی ندارد. از طرفی افرادی هستند که پول چندانی برای خرید لباس هزینه نمی کنند اما در انتخاب آن بسیار خوش سلیقه هستند. به همین خاطر فکر می کنم در انتخاب لباس و برای داشتن ظاهری آراسته افراد باید از دانش و آگاهی کامل برخوردار باشند و در این زمینه اطلاعات خودشان را بالا ببرند.
 
در خرید لباس حواسم به حساب و کتاب نیست
لباس جایگاه ویژه ای در زندگی من دارد به همین خاطر همواره برای خرید لباس پول خوبی را خرج می کنم، باید اعتراف کنم که وقتی می خواهم لباس بخرم چندان حواسم به حساب و کتاب نیست و از هر چیزی که خوشم بیاید می خرم.
 
همه بازیگران خوش لباس
بر کسی پوشیده نیست که سلبریتی ها، نقش تعیین کننده ای را در پوشش جامعه دارند به همین خاطر آنها باید در انتخاب نوع لباس شان دقت داشته باشند، چرا که معمولا اگر در این راه حساب شده عمل کنند می توانند تاثیر زیادی روی پوشش مردم در جامعه داشته باشند. همین موضوع باعث شده که در کشورهای صاحب سبک، روی این مساله سرمایه گذاری کنند و برندهای معتبر در جشنواره های مختلف وارد عمل شوند و از چهره های مطرح بخواهند از جدیدترین طراحی های شان استفاده کنند.

این جریان ضمن آنکه باعث معرفی هر چه بیشتر برند و طراحی آنها می شود، بستری را فراهم می کند تا طرفداران آن چهره مطرح از سبک پوشش او پیروی کنند، به همین خاطر ما شاهد آن هستیم بعد از برگزاری مراسم اسکار، کن و. . . تا مدت ها بحث لباس افرادی که در این مراسم حضور دارند، روی بورس است.
 
مریل استریپ؛ بانوی شیک پوش
به نظرم شیک پوشی به سن و سال ارتباطی ندارد و در هر سن و شرایطی می توان شیک پوش بود. در میان بازیگران خارجی همچنان مریل استریپ یک بازیگر خوش تیپ و جذاب است و همواره متناسب با سنش لباس می پوشد. همین موضوع باعث شد بسیاری از برندهای معتبر تصمیم بگیرند که برای ایشان کار طراحی لباس جهت شرکت در مراسم ویژه را انجام دهند. استریپ به سمبلی از زنان شیک پوشش میانسال بدل شده است.
 
بازیگران زن ایرانی
 
مریلا زارعی، معادلات پوشش را تغییر داد
در مراسم جشنواره فجر سی و دوم، زمانی که مریلا زارعی به روی سن رفت و جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد، بسیاری تحت تاثیر نحوه پوشش او قرار گرفتند و از مانتو باوقار، بلند و خوش رنگش خوش شان آمد. حتی افرادی که نسبت به این مسائل توجهی ندارند از این سبک پوشش مریلا زارعی استقبال کردند. این موضوع نشان می دهد که می توان از پتانسیل این سبک مراسم استفاده کرد و با طراحی های درست، خوراک مناسبی را به لحاظ سبک پوشش به مخاطب ارائه داد.
 
نیکی کریمی و مهتاب کرامتی؛ الگوهای شیک پوشی
سلبریتی ها در ایران هم مانند همه دنیا الگوهای شیک پوشی هستند و در این راه نقش تعیین کننده ای دارند؛ هر چند که در این میان تعداد معدودی از بازیگران هستند که با آگاهی کامل لباس های شان را انتخاب می کنند و خوش سلیقه هستند. از این میان نیکی کریمی و مهتاب کرامتی با دقت بیشتری لباس های شان را انتخاب می کنند و صاحب سلیقه و سبک هستند.
 
در ایران بیشتر افراد دو سایزی هستند
در ایران اکثر افراد به خاطر پیروی نکردن درست از رژیم غذایی و ورزش دو سایزی هستند به طور مثال قسمت بالاتنه شان 38 و پایین تنه شان 40 است. با توجه به این مهم، ایرانی ها باید توجه بیشتری را در انتخاب لباس داشته باشند و مدل هایی را انتخاب کنند که این دو سایزی بودن را نشان ندهد. به همین خاطر بهتر است خانم ها از مانتوهای کوتاه، کمتر استفاده کنند و بیشتر سراغ مانتوهای بلند و برش دار بروند. طی مدت اخیر مانتوهای با برش های ساده و مربع شکل و جلو باز مده شده که نه تنها زیبایی ندارد بلکه باعث می شود خانم ها هیکل شان نامتناسب نشان داده شود.
بازیگران زن ایرانی
در کارهایم خودم طراحی لباس می کنم
علاقه من به لباس باعث شده که در کارهای سینمایی که حضور پیدا می کنم، کار طراحی لباس را خودم انجام دهم. سر فیلم سینمایی «این چهارشنبه خون به پا می شود» با استاد مجید میرفخرایی همکاری می کردم. ایشان وقتی نمونه های طراحی لباسم را دید از آن خوشش آمد و گفت جزء بهترین نمونه های طراحی لباسی بود که تاکنون دیده و حتما در اولین فرصت با یکدیگر همکاری می کنیم. برای من شنیدن این حرف ها از زبان استاد فخرایی بسیار شیرین بود.
 
برندهای مورد علاقه من
نمی توانم موضوع برند را در انتخاب لباس نادیده بگیرم، چون معمولا برندهای مطرح کارهای شان از زیبایی و کیفیت بیشتری برخوردارند. به همین خاطر برای من خرید از یک برند معتبر اهمیت دارد، هر چند که ممکن است در این میان صرفا سراغ برندهایی که لباس های شان را با قیمت های بالا عرضه می کنند، نروم. از میان برندهای مطرح خارجی «زارا» و «اچ ان ام» سلیقه من را بیشتر تامین می کنند. از میان برندهای داخلی هم برای کیف و کفش چرم درسا را می پسندم.

بر اساس رنگ پوست مان لباس انتخاب کنیم
اکثر افراد در انتخاب لباس های شان صرفا به اندام شان توجه می کنند و به رنگ پوست شان اهمیتی نمی دهند در حالی که رنگ لباس نقش زیادی در زیبایی افراد داد. اگر انتخاب رنگ متناسب با پوست باشد باعث درخشش مضاعف افراد می شود. به طور مثال افرادی که پوست های روشن دارند باید سراغ رنگ های زنده تر و درخشان بروند و افراد با پوست های تیره تر باید از رنگ های پخته تر بهره بگیرند.

خوش تیپ ترین بازیگران زن ایرانی هفته | بازیگران خوش ...


www.parsnaz.com/خوش-تیپ-ترین-بازیگران-زن-ایرانی-هفته.html
خوش تیپ ترین بازیگران زن ایرانی هفته. نگاهی خواهیم داشت به استایل و تیپ بازیگران زن ایرانی دراین هفته که در مراسم ها و جشن هاي مختلف حضور داشته اند. عده اي از ...

عکس خوشگل ترین بازیگران زن ایرانی و زیباترین دختر در ...


https://iranpatogh.ir/عکس-خوشگل-ترین-بازیگران-زن-ایرانی/
عکس خوشگل ترین بازیگران دختر در سال 98,زیباترین بازیگر در سال 97,تصاویر خشگل ترین هنرمندان زن ایرانی کریسمس 2018,سنجاق سینه بازیگر خوشگل دختر ...

خوش تیپ ترین بازیگر مرد و زن ایرانی کیست؟ - تاپ ناز


https://www.topnaz.com › فرهنگ و هنر › اخبار هنرمندان
معرفی خوش پوش ترین و خوش تیپ ترین بازیگر زن و مرد ایرانی, بازیگر زن ایرانی زیبا, زیباترین و خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی, عکس بازیگر زن ایرانی, ...

با لیست 10 نفر از زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر مردم ...


https://www.magyad.com › فرهنگ و هنر › سینما تئاتر تلویزیون
۲ خرداد ۱۳۹۷ - سالهاست که از زیبایی و خوشگل ترین بازیگران زن خارجی تعریف و تمجید کرده ایم ولی غافل از اینکه هنرمندان و زیباترین بازیگران زن ایرانی را ...

ویدئوها

 
2:00
خوشگل ترین
بازیگران زن
ایرانی..
آپارات - ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
 
5:07
۱۰ تا از زیباترین و
خوشتیپ ترین مردان
جهان
آپارات - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
 
3:32
بازیگران خوشتیپ
وزیبای ایران باآهنگ
شادخییلی
آپارات - ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
 
0:45
عکس بازیگر زن
خوشگل
آپارات - ۴ آبان ۱۳۹۵
 
1:15
زیباترین بازیگر
زن سوریه ای
آپارات - ۵ شهریور ۱۳۹۶
 
2:30
عکس و فیلم جنجالی
از فاجعه آرایش غلیظ
کردن بازیگرهای زن
ایران . هدف از این
نوع ا - ملودی
ملودی
تماشا - ۱۴ شهریور ۱۳۹۶
 
1:00
این خانم هنرپیشه
خوشگل تا حالا عاشق
نشده . ای جاااااااااان
آپارات - ۵ مهر ۱۳۹۶
 
2:03
9 تا از معروف‌ترین
بازیگران زن ایران -
بهترین ها
بهترین ها
تماشا - ۲۱ آبان ۱۳۹۶
 
2:36
زیباترین و خوشگل
ترین عکس های
بازیگران زن ایران
آپارات - ۱۲ شهریور ۱۳۹۶

نتایج وب

زیباترین بازیگران زن ایرانی سه شنبه ۲۶ مرداد ۹۵ - خوشگل ...


https://nodud.com › سبک زندگی › چهره ها
رتبه: ۷۶% - ‏۱۷ رأی
بارها شده که از زیبایی بازیگران زن خارجی تعریف و تمجید کردیم؛ اما اینبار لازم دونستیم که مروری داشته باشیم به زیباترین و خوشگل ترین بازیگران زن ایرانی، از ...

۲ بازیگر ایرانی در لیست زیباترین زنان دنیا +عکس - ...


www.eghtesadonline.com/.../185075-بازیگر-ایرانی-در-لیست-زیباترین-زنان-دنیا-...
۱۱ فروردین ۱۳۹۶ - یکی از مجلات هنری در آمریکا، فهرستی از ۳۰ نفر هنرمند زیبای زن دنیا را منتشر کرده است. دو بازیگر زن ایرانی نیز در این جمع حضور دارند.

نفر اول بازیگران زن خوشتیپ ایران کیه؟ - نمناک


namnak.com/نفر-اول-بازیگران-زن-خوشتیپ.p20532
رتبه: ۳٫۳ - ‏۸۰ رأی
بازیگران زن خوشتیپ و خوشتیپ ترین بازیگران زن ایرانی و بازیگران خوشتیپ و نیکی کریمی و مهتاب کرامتی خوشتیپ ترین بازیگران زن ایرانی در نمناک.

زیباترین و خوش تیپ ترین بازیگران زن ایرانی هفته - نیک شو


niksho.com/زیباترین-خوش-تیپ-ترین-بازیگران-زن-ایر.html
زیباترین و خوش تیپ ترین بازیگران زن ایرانی هفته ،عکسهای خفن بازیگران زن،بازیگران زن ایرانی،زیباترین ... بیوگرافی سیبل جان خواننده ترک مشهور +عکس.

خوشگل ترین بازیگر زن ایرانی کیست | ساتین


saten.ir/tag/خوشگل-ترین-بازیگر-زن-ایرانی-کیست/
ژست متفاوت خانم بازیگر در آغوش همسرش! +عکس. ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۱ نظر. ژست متفاوت خانم بازیگر در آغوش همسرش! ادامه مطلب » ...

زیباترین زن ایرانی کیست؟ - پگاه آی تی اخبار تکنولوژی


https://pegahit.com/different/most-beautiful-woman-iran
۷ دی ۱۳۹۶ - زیباترین دختر ایرانی به نظر مردم مشخص نشده وعکس خوشگل ترین بازیگران زن ایرانی نشان دهنده زیباترین بازیگران زن ایرانی است. زیباترین زن ...

زیباترین زنان سال ۲۰۱۷


www.bartarinha.ir/fa/news/658828/زیباترین-زنان-سال-۲۰۱۷
۲۲ دی ۱۳۹۶ - فکر می کنید چه کسانی شایسته عنوان زیباترین زنان دنیا در سال 2017 هستند؟ ... زیبایی یکی از پر بحث ترین موضوعات حال حاضر دنیای ماست و هرگز یک ... به علاوه وی جایزه اسکار و جایزه SAG بهترین بازیگر زن در نقش مکمل را نیز بدست آورده است. ... با موهای بلند بلوند و چهره جذاب و میکاپ طبیعی اش، وی همیشه مظهر ...

بازیگر زن ایرانی یکی از زیباترین زنان خاورمیانه شد ...


www.irannaz.com/بازیگر-ایرانی-زیباترین-زنان-خاورمیان.html
بازیگر زن ایرانی یکی از زیباترین زنان خاورمیانه شد بررسی نتایج انتخاب ... روش صحیح شارژ کردن گوشی چیست ... یکی از موفق ترین خوانندگان آسیایی است.

با 10 تا از خوش قیافه‌ترین مردان دنیا آشنا شوید


www.bartarinha.ir/fa/news/599882/با-10-تا-از-خوش-قیافه‌ترین-مردان-دنیا-آشنا-شوید
۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - در هر لیستی که راجع به جذاب ترین مردان دنیا باشد، مطمئنا کاپیتان آمریکا نیز حضور دارد. ایوانز یک بازیگر پر کار آمریکایی است که بیشتر برای ...

فهرستی از آنها که فقط به خاطر چهره ای زیبا در ایران بازیگر ...


https://www.yjc.ir › فرهنگی هنری › سینما و تئاتر
۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - با توجه به اماری که از بازیگران سینمای ایران به دست آوردیم نشان می دهد چهره ... پوریا پورسرخ، حامد کمیلی و دانیال عبادی از خوش تیپ ترین بازیگران ...

خوش تیپ ترین بازیگر مرد و زن ایرانی کیست؟ - بازی آنلاین


www.flashkhor.com › ... › فیلم و سینما › عکس های بازیگران و هنرپیشگان
۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - · ۱۰ پست - ‏۱۰ نویسنده
معرفی خوش پوش ترین و خوش تیپ ترین بازیگر زن و مرد ایرانی در پی یک نظر سنجی ؛ سرانجام «مهناز افشار» به عنوان شیک‌پوش‌ترین بازیگر زن ...

زیباترین زن ایرانی کیست؟ - نت نظر - NetNazar


https://blog.netnazar.com › ... › زیباترین زن ایرانی کیست؟ (توضیح + عکس)
رفتن به – باران کوثری بازیگر جذاب و دوست داشتنی ایرانی - باران کوثری جذاب ترین زن ایرانی ... زن ایرانی به بازیگر جذاب ایرانی خانم باران کوثری ...

خوش ‌تیپ‌ ترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر چه کسی بود ؟ + ...


https://persianv.com/celebrity/خوش-‌تیپ‌-ترین-بازیگر-زن-جشنواره-فیلم.html
رتبه: ۴ - ‏۳ رأی
۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - خوش ‌تیپ‌ ترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر چه کسی بود ؟ + تصاویر ... مهتاب کرامتی (زاده ۲۵ مهر ۱۳۴۹ در تهران) بازیگر زن سینمای ایران است.

رای گیری خوش چهره ترین بازیگر زن ایرانی - صفحه 3 - تال ...


https://forum.hammihan.com/thread60432-3.html
۱۷ بهمن ۱۳۹۱ - · ۱۶ پست - ‏۱۲ نویسنده
با سلام دوستان عزیز فقط کافیه به بازیگری که از نظر شما زیباتر است، رای بدین. (رای گیر.

خوشتیپ ترین بازیگران زن و مرد ایران / عکس - اولی ها


https://avaliha.ir › اخبار ستارگان
۸ دی ۱۳۹۳ - خوش تیپ ترین بازیگر مرد و خوشتیپ ترین هنرمند زن ایران در طی دو نظر ... خوشتیپ ترین بازیگران زن و مرد ایران / عکس ... مهناز افشار کیست؟

همسر خوش تیپ و معروف بازیگر زن مشهور ایرانی | تی وی پلاس ...


plus.ir/tv/12899/همسر-خوش-تیپ-و-معروف-بازیگر-زن-مشهور-ایرانی
۹ شهریور ۱۳۹۵ - این ستاره های خانم، زیباترین و گرانقیمت ترین های دنیا هستند/ شگفت انگیزترین چشم آبی دنیا کیست و محبوب ترین سلبریتی جهان، لقب کدام ...

بازیگر زن سینما: ترانه علیدوستی و لیلا حاتمی خوش تیپ ...


plus.ir/.../بازیگر-زن-سینما-ترانه-علیدوستی-و-لیلا-حاتمی-خوش-تیپ-ترین-ستاره-...
۱۸ آبان ۱۳۹۵ - بازیگر زن سینما: ترانه علیدوستی و لیلا حاتمی خوش تیپ ترین ستاره های زن ... این ستاره های زن سینمای ایران چشمگیرترین لباس های فرش قرمزهای دنیا را پوشیده اند/. ۵۳ ... راز محبوبیت لباس های شب و مانتوهای شیک مهین بانو چیست؟

خوش تیپ ترین بازیگر مرد و زن ایرانی کیست؟ | تاپ‌ناز


vista.ir › ... › اخبار هنرمندان › خوش تیپ ترین بازیگر مرد و زن ایرانی کیست؟
رتبه: ۲٫۶ - ‏۵ رأی
معرفی خوش پوش ترین و خوش تیپ ترین بازیگر زن و مرد ایرانی, بازیگر زن ایرانی زیبا, زیباترین و خوش تیپ ترین بازیگر مرد ایرانی, عکس بازیگر زن ایرانی, ...

زیباترین بازیگران زن ایرانی - نماشا


www.namasha.com/v/rerqnglh/زیباترین_بازیگران_زن_ایرانی
۲۷ دی ۱۳۹۶
یه گلچین از بازیگرای خوشگل درست کردم امییدوازم خوشتون بیاد.

خوش تیپ ترین بازیگران زن ایرانی هفته | بازیگران خوش ...


tabrizeman.ir/?p=48705
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - به گزارش تبریزمن، نگاهی خواهیم داشت به استایل و تیپ بازیگران زن ایرانی دراین هفته که در مراسم ها و جشن هاي مختلف حضور داشته اند. عده اي از ...

خوش تیپ ترین زن هنرپیشه ایرانی در هفته ای که گذشت! :: ...


chefchefak.blog.ir/.../Honestly-most-female-actress-Iranian-in-the-week-E-that-passed
در این مطلب می خواهیم تیپ و استایل نیکی کریمی خوش تیپ هفته ۶ را بررسی کنیم. نیکی کریمی خوش تیپ هفته 6. ۱- بیوگرافی نیکی کریمی .... کریمی به جرات یکی از شیک پوش ترین بازیگران زن ایرانی در جشنواره های فجر سالهای گذشته بوده ...

زیباترین دختر جهان کیست ؟ اهل کجاست ؟ چند ساله است ؟ - ...


https://luxtehran.com/tag/زیباترین-دختر-جهان
دیدار با خوشگل ترین دختر بچه جهان آناستاسیا کنیازوا (Annastasia Knyazeva) دختر خردسال اهل ... زیباترین و جذابترین بازیگران زن هالیوود در سالی که گذشت.

خوش‌ تیپ‌ ترین بازیگران مرد جهان را بشناسید! +تصاویر - ...


shomanews.com/fa/news/.../خوش‌-تیپ‌-ترین-بازیگران-مرد-جهان-را-بشناسید-تصاوی...
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - امروز بسیاری از مردم جهان پیگیر و مشتاق دنیای مد هستند و این اشتیاق مختص زنان و دختران نیست. مردان هم علاقه بسیاری دارند تا همیشه آراسته و ...

عکس زن(دختران و زنان خوش تیپ هالیوود) - بیتوته


www.beytoote.com/fun/actor-news/hollywood-handsome.html
جستجوهای مرتبط
برچسب ها

نظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]