صفاسیتی کلاب|برترین سایت تفریحی

آخرين ارسال هاي انجمن سايت

  • نويسنده :
  • بازديد : 484 مشاهده
نتیجه تصویری برای مزوتراپی چيست و در چه نواحی از بدن بیشتر جواب می‌دهد؟

مزوتراپی یک علم است، کشور فرانسه مبدا این علم است. در این کشور تخصصی به نام مزوتراپی داریم، یعنی پزشکانی داریم که مزوتراپیست هستند. درواقع مزوتراپی نوعی روش درمانی تزریقی است که در تمام دنیا، به‌خصوص فرانسه، کاربرد زیادی دارد و به وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌های بسیار ریز به داخل پوست می‌گویند. مزوتراپی به صورت ساده و عامه‌پسند این است که داروهای مورد نظر را در منطقه مورد نظر تزریق کنیم مثلا می‌گوییم ویتامین‌های گروه B یا فولات‌ها و… همه برای مو خیلی مفید هستند. ما می‌توانیم اینها را بخوریم چرا تزریق کنیم. زمانی که ما این داروها را به صورت سیستمیک، خوراکی یا تزریقی در عضله یا خون تزریق می‌کنیم، این دارو در کل بدن پخش می‌شود شاید نتوانیم غلظت مورد نظر در منطقه مورد نظر را پیدا کنیم، به جای آن داروی مورد نظر را در منطقه در نظر گرفته شده تزریق می‌کنیم. ممکن است مزوتراپی برای ریزش مو استفاده شود، دارو در جایی که پیاز مو وجود دارد تزریق می‌شود، ممکن است ضدلک باشد که داروی مورد نظر در منطقه‌ای که لک وجود دارد تزریق می‌شود یا به عنوان داروی ضدپیری استفاده شود که در کل می‌توانیم در پوست صورت یا گردن تزریق کنیم. یکی از علمی‌ترین کارهایی که ما در رشته زیبایی می‌توانیم داشته باشیم، مزوتراپی است. مزوتراپی یک رشته خیلی زیبا و پویایی است که درمان را به وضوح می‌توانیم در آن ببینیم. این روش برای جوانسازی پوست، کم‌رنگ کردن لکه‌های پوستی و لکه‌های بارداری، لیفتینگ پوست، ذوب کردن سلولیت‌ها و چربی‌های اضافه و درمان ریزش مو کاربرد دارد. میزان پاسخگویی و عوارض مزوتراپی از فردی به فرد دیگر متفاوت و غیرقابل تشخیص است. مثلا ممکن است درمان ملاسما (لک بارداری) به مزوتراپی برای يك بیمار خوب و موثر باشد و برای بیمار دیگری چنین تاثیری نداشته باشد.

مزوتراپی به دو روش انجام می‌شود:

– اول اینکه می‌توانیم از دستگاهی به نام مزوگان استفاده کنیم که عمق نیدل و میزان تزریق در هر بار را روی آن سِت می‌کنیم.

– دیگری به روش دستی با سرنگ‌های انسولین که طول نیدل به کمتر از 4 میلی‌متر می‌رسد، استفاده کنیم و در منطقه مورد نظر دارو را تزریق کنیم.

هر دو روش خوب است هم استفاده از دستگاه مزوگام و هم تزریق دستی.

 

چه روشی برای لاغری بهتر است؟

هیچ روش آسانی برای لاغری نداریم اینکه بگوییم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم تا  در عرض یک ماه به وزن ایده‌آل برسیم، باید بدانیم تا زمانی که یک رژیم غذایی درست و سالم نداشته باشیم لاغری برای ما حاصل نخواهد شد. بهترین روش لاغری درست خوردن و ورزش روزانه است. اینکه بدون ورزش و رژیم غذایی که تبلیغات هم در این زمینه انجام می‌شود، عمدتا اینها داروهایی هستند که حاوی مواد خیلی خیلی خطرناک هستند و ضرر خیلی زیادی را می‌توانند برای بدن داشته باشند که عمدتا می‌تواند برای کبد مضر باشد و اینکه آن نتیجه تبلیغ شده هم حاصل نمی‌شود. پس بهترین کار استفاده از یک رژیم غذایی سالم و حداقل فعالیت نیم ساعته روزانه که بتواند ضربان قلب را بالا ببرد که این فعالیت می‌تواند استفاده از تردمیل و پیاده‌روی در فضای باز باشد ولی توجه داشته باشید اگر پیاده‌روی انجام می‌دهید پیاده‌روی باید منجر به افزایش ضربان قلب و تعریق شود.

میکس مزوتراپی و کویتیشن و در کنار آن رژیم لاغری چه تاثیری دارد؟

در هر کاری روش ترکیبی بهترین روش درمان است، یعنی اینکه رژیم غذایی را رعایت کنیم در کنار آن ورزش را هم داشته باشیم و از روش‌های لاغری که در حال حاضر اگر روش‌های غیرتهاجمی مدنظر باشد استفاده از دستگاه‌های فردریک، جی فایو و… است، می‌توانند از دستگاه‌های ماساژور لاغری ریلکسی استفاده کنند که همه اینها کمک‌کننده است اما باز هم تاکید می‌کنم سالم غذا خوردن و ورزش کردن حتما باید در این روش ترکیبی جا داشته باشد.

مزوتراپی می‌تواند لاغری موضعی را از بین ببرد؟

بله، در مورد سلولیت‌ها که با رژیم لاغری و ورزش کردن هم سر جای خود هستند حتما مزوتراپی لاغری کمک‌کننده است. استفاده از لاکولیکت‌ها چیزهایی که بتواند چربی را حل کند و در دسترس سلول قرار دهیم برای سوزاندن سلولیت‌ها در لاغری‌های موضعی می‌تواند کمک‌کننده باشد که عمدتا در اطراف لگن و ناحیه کمر این سلولیت‌ها را زیاد داریم كه خیلی می‌تواند موثر باشد. همچنين مزوتراپی شکم یک روش ایمن و بی‌خطر براي آب کردن چربی‌های شکم توسط تزریق موضعی مواد چربی‌سوز است که چربی‌ها و سلولیت را از بین خواهد برد. در صورت تکمیل روند درمان که چندین جلسه طول خواهد کشید فرد در کنار رژیم لاغری سریع به نتایج خوبی از نظر فرم‌دهی، چربی‌سوزی و درمان سلولیت برحسب استراتژی اتخاذ شده توسط پزشک خواهد رسید. مزوتراپی حجم چربی‌های زائد را کاهش می‌دهد. همچنین جریان لنفاتیک را تسهیل می‌کند، جریان خون را بهبود می‌بخشد و اتصالات بافت همبندی و چربی را تخریب مي‌كند.

در واقع بايد بگوييم كه درمان مزوتراپی لاغری شامل از بین بردن چربی با استفاده از تزریق مواد شیمیایی است. فرمول مزوتراپی متشکل از ویتامین‌ها، آنزیم‌ها و یک ماده‌ طبیعی مشتق شده از سویا به نام فسفاتیدیل‌کولین که جزء شیمیایی اصلی موجود در روغن سویا است، می‌باشد. فسفاتیدیل‌کولین یک ماده کاملا بی‌خطر است که در دوزهای بالا توسط پزشکان به عنوان درمانی برای کلسترول بالا استفاده می‌شود. سوزن مورد استفاده در درمان با مزوتراپی بسیار ریز و به اندازه‌ سوزن که در طب سوزنی استفاده می‌شود، است. اگر از بی‌حسی موضعی برای بی‌حس کردن محل تزریق انتخاب شود، احساس سوزش خفیفی را تجربه خواهید کرد اما به گفته‌ بسیاری از بیماران این سوزش قابل تحمل است.

پس از اینکه از درمان با مزوتراپی در محل ذخایر چربی‌ها استفاده شد، پیوندهای مولکولی بین مولکول‌های چربی تجزیه می‌شود و باعث تبدیل چربی از حالت جامد به مایع می‌‌شود. این روش به تنهایی حدود 15 تا 30 دقیقه به طول می‌انجامد. بدن در طول چند هفته تا چند ماه توسط سیستم تصفیه‌ طبیعی ضایعات مانند کبد و روده‌ها چربی را از بدن خارج می‌کند. بسیاری از بیماران پس از حدود چهار هفته شاهد بهبود در نواحی تحت درمان خواهند بود. موفق‌ترین دوره‌ درمان مزوتراپی شامل مجموعه‌ای از جلسات درمانی است که جهت دستیابی به بهترین نتایج و حفظ تاثیرات آن تنظیم شده باشند. جلسات درمان همواره با فواصل بین 6 تا 8 هفته انجام می‌شوند.

در پايان لازم مي‌دانيم كه بگوييم درمان با مزوتراپي خطرات كمي دارد اما در عين حال بايد نزد متخصصاني رفت كه تبحر داشته و از كمترين عوارض آن در امان ماند.

مزوتراپی چیست؟ - عصرایران


www.asriran.com/fa/news/305062/مزوتراپی-چیست
مزوتراپی برای هر مشکلی قابل انجام نیست و به زبان ساده می‌توان گفت این روش نوعی ... در مزوتراپی می‌توان با تزریق دارو‌هایی که برای لاغری موضعی بدن استفاده می‌شود، ... سوزنی که در این موارد استفاده می‌شود بسیار ظریف است و عمق تزریق بیشتر از دو ..... از سوخت رسانی به هواپیمای ظریف در آلمان/ ارتش آلمان مشکل را حل کرد هارپ چیست؟

مزوتراپی چیست و چه تاثیری بر لاغری، زیبایی و جوانی دارد؟ ...


https://www.chetor.com/115207-مزوتراپی-چیست/

 

رتبه: ۱۰۰% - ‏۱۰ نقد
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - «مزوتراپی» یکی از اعمال زیبایی پزشکی غیرتهاجمی است که بدون انجام ... چربی بود متوجه شدند که با تزریق آن در بافت چربی، چربی حل می‌شود و از ... موادی که برای از بین بردن چربی‌ها به بدن تزریق می‌شوند، بیشتر از سایر محلول‌های مزوتراپی ... یا سایر عناصر فعال، در اطراف نواحی موردنظر پوست صورت تزریق می‌شود.

مزوتراپی چیست ؟ در مورد مزایا ، عوارض و هزینه های آن بیشتر ...


https://gloriacenter.ir/what_is_mesotherapy/

 

مزوتراپی تکنیکی است برای جوانسازی ، سفت کردن و بازسازی پوست که توسط ... حسی روی صورت شما مالیده می شود البته ممکن است این فرایند بدون بی حسی انجام شود . ... با این وجود، ممکن است ۱۰ جلسه یا بیشتر برای دریافت نتایج مورد نظر نیاز باشد. .... میکرونیدلینگ صورت – ۵ اتفاقی که پس از انجام آن برای پوست شما رخ می دهد.

مزوتراپی چیست؟ - باشگاه خبرنگاران


https://www.yjc.ir › وب‌گردی › وبگردی

 

۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - جداول ورزشی و نتایج زنده ... مزوتراپی برای هر مشکلی قابل انجام نیست و به زبان ساده می‌توان گفت این روش نوعی متد ... در مزوتراپی می‌توان با تزریق دارو‌هایی که برای لاغری موضعی بدن استفاده می‌شود، البته با ... سوزنی که در این موارد استفاده می‌شود بسیار ظریف است و عمق تزریق بیشتر از دو تا چهار میلی‌متر نیست.

همه چیز درمورد مزوتراپی • کلینیک آریا


https://clinicaria.com/همه-چیز-درمورد-مزوتراپی/

 

۲۳ دی ۱۳۹۶ - مزوتراپی چیست؟ ... داروهای مورد استفاده در مزوتراپی شامل داروهای مزو تراپی، عصاره های گیاهی، ... سال های اخیر بیشتر توسط سالن های زیبایی و افراد غیر متخصص اجرا شده است. ... بنابراین فقط در نواحی کوچک باید مصرف شود. ... در کاهش چربی به کمک این روش کوچک کردن غبغب معمولا بهتر از دیگر نقاط بدن جواب می دهد.

مزوتراپی مو - کاشت موی رنسانس


https://www.hrthair.com/News/مزوتراپي-مو-

 

در مزوتراپی با تزریق انواع مواد تقویت‌کننده رشد مو به ویژه ویتامین‌های گروه C و B، ... بدون تردید، مزوتراپی امروزه به عنوان یکی از سریع‌ترین راهکارها برای درمان ریزش مو ... مزوتراپی موی سر نتایج بسیار سریع و خوبی در درمان ریزش مو حاصل می‌کند، زیرا ... رشد آنها طولانی‌تر می‌شود و موها انعطاف‌پذیری و درخشندگی بیشتری پیدا می‌کنند.

 

مزوتراپی؛ تزریق کمکی برای زیبایی بیشتر


www.bartarinha.ir/fa/news/630993/مزوتراپی-تزریق-کمکی-برای-زیبایی-بیشتر

 

۲۵ آبان ۱۳۹۶ - مزوتراپی یک درمان غیر جراحی در حیطه پزشکی زیبایی است و در ... مزوتراپی چیست؟ ... بنابراین فقط در نواحی کوچک باید مصرف شود. ... در کاهش چربی به کمک این روش کوچک کردن غبغب معمولا بهتر از دیگر نقاط بدن جواب می دهد.

مزوتراپی


https://drgholami.ir/mesotherapy/

 

مزوتراپی مو| مزوتراپی انقلابی در جوانسازی پوست صورت و کاهش ریزش موی سر است ... مقادیر درمانی باید بیشتر از حد مورد نظر باشد که با توجه به پخش شدن در کل بدن مقدار ... مثلا داروی ال کارنیتین که مخصوص لاغری است وقتی میل میشود در کل بدن روی .... مزوتراپی ضد لک با تزریق مواد حاوی حل کننده های این تیرگی ها در لایه های زیرین ...

جدید ترین روش زیبایی پوست با آمپول(مزوتراپی) - سیمرغ


https://seemorgh.com › سبک زندگی › تناسب و زیبایی › آرایش و زیبایی

 

۶ مهر ۱۳۸۹ - ماندگاری رنگ مو یتان را با این ترفندها بیشتر کنید! ... مزوتراپی چیست؟ ... اما در مزوتراپی بدون سوزن از امواج RF برای جذب مواد توسط پوست كمك ... در كاهش چربی به كمك این روش كوچك‌كردن غبغب معمولا بهتر از دیگر نقاط بدن جواب می‌دهد. ... پزشك با تزریق دارو در نواحی آسیب‌دیده به ورزشكار كمك می‌كند تا هرچه زودتر بهبود ...

مزوتراپی - روزانا


roozana.ir/مزوتراپی/

 

مزوتراپی : وقتی رژیم می‌گیریم، وزن بالاتنه ما شش برابر بیشتر از قسمت‌های ... با انجام فرایند درمانی مزوتراپی می‌توان چاقی‌های موضعی در نواحی مورد نظر بدن را از بین برد. ... برای دست‌یابی به نتایج مطلوب توصیه می‌شود که شما خود را با یک برنامه غذایی وفق داده و سطح فعالیت‌های فیزیکی خود را افزایش دهید. ... مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی لاغری – کلینیک پوست و مو رخ آرا


https://www.rokharaclinic.com/blog/مزوتراپی-لاغری/

 

می‌توان گفت مزوتراپی آخرین روشی است که برای لاغری موضعی ارئه شده است. مزوتراپی لاغری بیشتر برای کاهش چربی شکم، بازوها، ران‌ها، دور کمر و نیز برای از بین ... لاغری با لیزر لیپولیز ( مزوتراپی نیز بیشتر برای از بین بردن چربی نواحی از بدن ... برای بهبودی کامل در لاغری موضعی با مزوتراپی و مشاهد نتایج بهتر و نیز حفظ ...

پزشکان مزوتراپي را توصيه نمي‌کنند اما و اگرهاي ... - ...


www1.jamejamonline.ir/papertext.aspx?newsnum=100885316346

 

۱۸ شهریور ۱۳۸۹ - ... آن، روز به روز مورد استقبال بیشتر از سوی مردم و پزشکان قرار گرفته است. ... مزوتراپی چیست؟ ... اما در مزوتراپی بدون سوزن از امواج RF برای جذب مواد توسط پوست کمک ... که بالطبع عوارض زیادی به دنبال خواهد داشت بنابراین فقط در نواحی کوچک ... این روش کوچک‌کردن غبغب معمولا بهتر از دیگر نقاط بدن جواب می‌دهد.

بهترین روش ها برای از بین بردن لک های صورت با مزوتراپی ...


www.delgarm.com › سبک زندگی › سلامت پوست

 

۲۲ تیر ۱۳۹۵ - پوست صورت و بدن خود را با مزوتراپی شاداب و جوان کنید. ... آن، روز به روز مورد استقبال بیشتر از سوی مردم و پزشکان قرار گرفته است. ... مزوتراپی چیست؟ .... به دنبال خواهد داشت بنابراین فقط در نواحی کوچک باید مصرف شود. ... در کاهش چربی به کمک این روش کوچک‌کردن غبغب معمولا بهتر از دیگر نقاط بدن جواب می‌دهد.

لاغری شکم با مزوتراپی لاغری - دکتر باقری


drhoba.ir › دکتر حسین باقری

 

۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - همان طور که در دو مقاله قبلی لاغری شکم و مزوتراپی چیست ؟ ... معمولا شکم ، پهلوها ، ساق و بازوها نواحی هدف اصلی در لاغری موضعی با مزوتراپی اند . ... مزوتراپی حجم چربی های زائد را کاهش می دهد . ... بیماران حتی پس از اولین جلسه نتایج را مشاهده می کنند و برخی دیگر نیاز به جلسات بیشتری برای مشاهده نتایج خواهند داشت .

پیکر تراشی لیپوماتیک , همه چیز درمورد لاغری همه جای بدن - ...


namnak.com/پیکر-تراشی-لیپوماتیک.p40921

 

رتبه: ۴٫۸ - ‏۶۴ رأی
پیکر تراشی لیپوماتیک و روش لاغری مدرن غیغب بدون جراحی باز و رفع تمام چربی های ... پیکر تراشی یا لیپوماتیک چیست و چگونه انجام می شود؟ ... تهاجمی و غیر تهاجمی گفته می شود که بوسیله آن ها میتوان نواحی مختلف بدن را به فرم دلخواه درآورد. ... را در روش سنتی لیپوساکشن حل کرده است؛ در این روش سلول های چربی به صورت کاملاً ...

مزوتراپی - کاشت مو


https://phhtc.ir/index.php/2016-05-29-11-58-37

 

مزوتراپی یک روش غیرتهاجمی آرایشی و بدون نیاز به جراحی برای ترمیم مو است ... گرفت پروکین را مستقیما به گوش بیمار تزریق کند و این کار تاثیر بیشتر ... یکی از محلول‌های خاصی که برای درمان ریزش مو به لایه مزودرم پوست تزریق می‌شود .... مزوتراپی چربی برای درمان چاقی‌های موضعی در نواحی شکم، بازو، باسن، ران و پهلوها می‌باشد.
وارد نشده: چيست

فواید مزوتراپی چیست؟ - نبض ما


https://nabzema.com › زیباکده › اسرار زیبایی

 

۹ تیر ۱۳۹۷ - نبض ما– مزوتراپی تکنیکی است که از طریق تزریق ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها ... تزریقی در مزوتراپی وجود ندارد و معمولا پزشکان برای مزوتراپی از راه حل های ... اما در مزوتراپی، هنگام تزریق مستقیم به پوست، اثربخشی آن بیشتر است. ... علاوه بر موارد ذکر شده هزینه دستمزد پزشک، مواد مصرفی در نواحی مختلف بدن و یا ...

مزایا و معایب مزوتراپی - تبیان


https://article.tebyan.net › ... › مراقبت‌های پوست و مو › سلامت پوست

 

۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - مزوتراپی عبارت است از وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌هایی بسیار ریز به داخل پوست. این مواد می‌توانند شامل انواع ویتامین...

مقایسه کاشت مو و مزوتراپی - کلینیک نای ذی | بهترین مرکز ...


clinicnayzi.com/comparison-of-hair-transplantation-and-mesotherapy/

 

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - پیش از مقایسه بد نیست که بدانید مزوتراپی چیست و همچنین از صفر ... جواب می دهد که بدلیل کمبود برخی مواد مغذی و معدنی مورد نیاز بدن، دچار این عارضه شده اند. ... مزوتراپی، بیشتر برای برخی از نواحی سر مورد استفاده قرار می گیرد.

جوانسازی پوست با مزوتراپی | کلینیک آرا


hairdez.ir/2016/09/26/جوانسازی-پوست-با-مزوتراپی/

 

۵ مهر ۱۳۹۵ - زمانی که پوست چروک می‌شود، در اصل زیر پوست خالی و پوست دچار ... در مزوتراپی می‌توان با تزریق دارو‌هایی که برای لاغری موضعی بدن استفاده ... رفع چین‌وچروک دست‌ها بیشتر از کرم‌ها و سپس لیزر استفاده می‌شود. ... بوتاکس چیست؟

جوانسازی پوست با PRP کاربرد PRP و تفاوت آن با مزوتراپی ...


https://www.alodoctor.com › پوست و مو و زیبایی

 

تفاوت آن با مزوتراپی چیست؟ ... 2- با توجه به اینکه از خون خود شخص استفاده می‌شود بنابراین عوارض احتمالی عفونی، ‌انتقال ... 6- در تمام نواحی بدن قابل استفاده می‌باشد. ... پاسخ ما به پرسش شما بیشتر برای بالا بردن اطلاعات و معلومات عمومی شما در مورد مشکل پرسیده ... ایمپلنت دندان راه حل بلند مدت برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته.

تاثیر شگفت انگیز مزوتراپی بر زیبایی و سلامت پوست و ...


https://ruban.com/user/29086/wall-post/11474

 

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - آیا میدانید مزوتراپی چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟ ... این روش عوارض زیادی داشت بنابراین پی بردند که فقط در نواحی کوچک کاربرد دارد. ... بین بردن چربی ها به بدن تزریق میشود بیشتر از سایر محلول های مزوتراپی باعث ... اگر دلیل ریزش مو هورمونی باشد مزوتراپی یک روش درمانی موثر است و جواب میدهد ولی اگر به خاطر ...

درمان ریزش موی سر با مزوتراپی مو - کاشت مو


https://hairtransplantation.ir/درمان-ریزش-موی-سر-با-مزوتراپی-مو/

 

درمان ریزش مو به روش مزوتراپی mesotherapy مزایا و خطرات آن و کاندیدای مناسب ... بسته به مشکل مورد درمان، دوزهای کوچکی از داروهای مختلف به نواحی معینی از ... این دوزها مثل یک گلوله دارویی عمل می‌کنند که مستقیماً به ناحیه مورد نظر از بدن انتقال داده می‌شود. .... درمان بیش از ۸۰ درصد خواهد بود و نتایج به ‌دست‌ آمده مدت بیشتری باقی خواهد ماند.

لاغری موضعی – کلینیک حکیمان


hakimanclinic.com/لاغری-موضعی/

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - آیا شما از ظاهر چربی های اضافی در نواحی بدن خود که از بین بردن آن ها برایتان مشکل است ناراحت هستید؟ ... دستگاه رادیوفرکانسی یا آر اف (RF) چیست؟ ... دستیابی به نتایج لازم نیاز به تعداد جلسات درمان بیشتر وجود داشته باشد. ... با مزوتراپی می‌توان چربی شکم، چربی‌های موضعی کنار ران و پهلو و غبغب را از بین برد.

ریزش موی سکه‌ای چگونه درمان می شود؟


https://www.fardanews.com/fa/news/648853/ریزش-موی-سکه‌ای-چگونه-درمان-می-شود

 

۱۳ فروردین ۱۳۹۶ - در مورد بیماری ریزش موی سکه‌ای، سیستم ایمنی بدن به فولیکول‌های مو ... اندازه یک سکه بر روی نواحی مودار بدن از جمله در پوست سر، پدیدار می‌شود. ... موی سکه‌ای مبتلا می‌شوند، علائم این بیماری شدت بیشتری پیدا می‌کند ... مزوتراپی ... ماینوکسیدیل می‌تواند برای مواردی از ریزش موی سر که خیلی سخت به درمان جواب می‌دهند، ...

تفاوت پى آر پى و مزوتراپى براى ريزش مو | آسمونی


www.asemooni.com › ... › پوست و مو › تفاوت پى آر پى و مزوتراپى براى ريزش مو

 

آسمونی در این مقاله روش درمان ریزش مو با استفاده از مزوتراپی و پی آر پی را برای شما ... مثل یک گلوله دارویی عمل می‌کنند که مستقیماً به ناحیه مورد نظر از بدن انتقال داده می‌شود. ... شده است (بیشتر در بین زنان شایع است تا مردان) می‌توانند با این روش درمان شوند. ... نتایج مزوتراپی مو تحت شرایط بهینه، یعنی با انجام درمان‌های اصلاحی و تغذیه ...

مزایا و معایب مزوتراپی را بشناسید - برنافیت برنافیت


bornafit.ir/مزایا-معایب-مزوتراپی/

 

۲۲ تیر ۱۳۹۶ - مزوتراپی، یک روش سودمند است که برای درمان مشکلات نواحی مختلف بدن به کار می رود. ... اگر فرد پس از درمان، یک سبک زندگی سالم و رژیم مناسب را در پیش بگیرد، این روش دارای نتایج طولانی مدت خواهد بود. ... تورم خفیف و قرمزی که پس از درمان رخ می دهد و در عرض چند روز بهبود می یابد. .... منظور از لاغری موضعی چیست؟

دکتر علیخانی, پوست, مو و زیبایی | میکرو نیدلینگ پوست


www.dralikhany.com/microniddeling-skin/18-paksazi-rooshan-sazi.html

 

می توان از این روش در همه مناطق بدن از جمله پوست سر، صورت، بدن و پوست های حساس اطراف چشم ها، دهان و گردن .... در چه افرادی درمان لیزری لک صورت به خوبی جواب می دهد؟

کربوکسی تراپی و مزوتراپی توسط مزوگان چیست؟ – رابوطب


raboteb.com › بلاگ › مقالات

 

۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - تزریق کربن دی اکسید باعث می شود بدن تصور کند با کمبود اکسیژن مواجه شده شده ... کنند و بدین ترتیب اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به ناحیه تحت درمان منتقل می شود. ... نتایج کربوکسی تراپی چه زمانی نمایان می شوند؟ .... ترک پوست زمانی رخ می دهد که در اثر کشیدگی بیش از حد پوست، کلاژن پوست تخریب شود.

PRP لک PRP for Melasma - کلینیک پوست، مو، زیبایی و ...


www.pouryousef.com/ContentDetail.aspx?id=48

 

پوست بدن ما يك عضو زنده است كه از چند لايه تشكيل شده است. ... این لک ها در نژادهای تیره و افراد سبزه شایع تر است و بیشتر در نواحی باز بدن مثل صورت رخ می دهد.

نظرات ارسال شده

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]